Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Sosyal Manager Dijital Pazarlama Ajansı olarak 2020 yılının başlarında faaliyete geçiş yaptık. Bu süreç içerisinde 75+ kurumsal olmak üzere yüzlerce firma ile işbirliği içersinde bulunduk. Tercih edilmemizin en önemli nedeni aile gibi olmamızdı. “Farklı Ol, Farklı Görün” sloganıyla esnaf ve kobilerimizi dijital dünya’ya merhaba dedirttik. Müşteri pörtföylerini genişlettik, ve kurumsal görünmelerini sağladık.

Peki Biz Kimiz: Dijital Dünya ile sizleri buluşturmak isteyen bir grup girişimci.

Ne iş yaparız: Grafik Tasarım, Web Tasarım, Logo Tasarım, Seo Analiz, Reklam Çalışmaları, Kurumsal Paket Çalışmaları…

Ne Elde Edersiniz: Geniş müşteri pörtföyü, Kurumsal arayüz görünümü, Sektörde popülerite ve Bölgede popülerite arttırması.

 

Misyonumuz

Müşteri Pörtföyümüzü Dijital Dünya ile tanıştırıp, kurumsal kimlikleri hakkında güvenilir ve hassasiyet içeren çalışmalar sunarak ön plana çıkarmak.

İşimiz Hakkında;

Yenilikçi dünya ile birlikte müşterilerimizinde bu teknolojik çağa ayak uydurmaları için kurulan bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Bu süreçte müşterilerimiz ile aile ortamı oluşturarak sorunlarını dinliyoruz.

Marketimiz;

Belirlenen sektörel ürünlerimizi kategorize ederek market bölümünden satışa çıkarıyor, ve eksiklerinze göre sıfırdan yapıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin eksiğine odaklı çalışıyoruz.

Uygun Fiyat, Çok Satış!

Prensibimiz gereği ve sektör fiyatlarının fahiş fiyat uygulamasına karşılık olarak sizlere daha uygun fiyat ile daha çok satış yapma prensibini ele aldık. Bu girişim müşterilerimizin cebini yakmadan Dijital Dünya'ya merhaba deme fırsatı sunuyor.

Müşteri Memnuniyeti;

Sektörümüzün ve işimizin farkındayız. Bu sebepten ötürü titizlik ve düzenli çalışmayı prensip edindik. İş teslimatı ve yapılan hizmeti en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla müşterilerimizi dinliyoruz, ilgileniyoruz ve kendi işimiz gibi benimsiyoruz. Bu sebepten ötürü Müşteri memnuniyeti olarak %98 oranını yakalama fırsatı edindik.

Aklına takılan bir sorunmu var?

Sağ alt köşede bulunan Canlı Destek hattımız mesai saatleri boyunca sizlere destek vermek için hazır. Detaylı bir görüşme isterseniz Yan taraftaki butondan iletişim bilgilerinizi doldurun size dönüş sağlayalım..

Başa dön